KURUMSAL BİLGİLERİMİZ »

Hakkımızda:


E mpa Gıda & İncafe ; 1999 Yılından bu yana faaliyet göstermekte olan, güncel teknoloji makinalarını kullanarak günümüze ulaşan, yeni nesil kahve çeşitlerini üretip satan bir firmadır.

Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için, sürekli bayi ağını genişleterek, kaliteli ürün çeşitleri ile Türkiye çapında aranılan ve tavsiye edilen bir firma olma yolunda hızlı ve kendinden emin adımlarla ilerlemektedir.

Türklerin dünyaya armağan ettiği Türk Kahvesi başta olmak üzere tüm kahve çeşitlerini, gelecek nesillerle de buluşturma bilincini taşıyan firmamız, kahveseverlere her yudumda aynı kalite ve keyfi ulaştırmayı amaç edinmiştir.


Vizyonumuz (Hedefimiz) :

Kahve ve kahve çeşitleri üretimi ve satışında dünya liderleri arasında yer almak. Bunun paralelinde, sürekli artan müşteri memnuniyetiyle "kahve" denildiğinde akla gelen ilk marka olmak.


Misyonumuz (Görevimiz) :

Kalite ve lezzetten ödün vermeden, her şartta kendini geliştirerek, Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla kaliteli kahve çekirdekleri temin ederek, hijyen ortamda öğütme ve paketleme işlemlerini yapmak, oluşturulan ve her geçen gün genişletilen bayi ağı ile müşterilerimize incafe tadında ulaşmak.